Opieka nad osobami starszymi/chorymi/niepełnosprawnymi

 

Program szkolenia

1. Higiena osobista i otoczenia. Metody i techniki wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Zapobieganie skutkom długotrwałego unieruchomienia osób chorych, niepełnosprawnych oraz starszych.

2. Odpowiednie metody i techniki żywienia osób starszych, chorych, niepełnosprawnych. Obowiązujące zasady żywienia oraz rodzaje diet.

3. Dezynfekcja i konserwacja narzędzi używanych podczas zabiegów pielęgnacyjnych i przyborów toaletowych- jako podstawa zapobiegania zakażeniom podopiecznych.

4. Charakterystyka wybranych, najczęściej występujących schorzeń poszczególnych układów. Zasady obserwacji zmiany wyglądu i zachowania osoby chorej, starszej, niepełnosprawnej.

5. Psychika oraz zmiany w niej zachodzące u podopiecznych.

Koszt szkolenia wynosi: 150 zł/osoba

 

Szkolenie odbywa się  także w formie e-learningowej.

Co zrobić, aby mieć dostęp do szkoleń e-learningowych? To proste !

1. Napisz do nas wiadomość, że jesteś zainteresowany szkoleniem w formie e-learningowej

2. W ciągu trzech dni roboczych od dnia zamówienia szkolenia e-learningowego otrzymasz materiały szkoleniowe w formie elektronicznej na swoją skrzynkę pocztową oraz możliwość wykonania 15 zapytań do trenera z danego szkolenia (do wykorzystania w ciągu 2 m-cy).

Opłata za szkolenie e-learningowe zostaje uiszczona przez uczestnika szkolenia w ciągu 3 dni roboczych od dnia złożenia zamówienia na konto:

mBank 66 1140 2004 0000 3202 7414 9886

Tytułem: imię  nazwisko, tytuł szkolenia
 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

Odpowiedź na pytanie otrzymasz w ciągu 24 h.